NIXsolutions: Тенденції розробки додатків для Android у 2023

Майбутнє розробки додатків для Android процвітає завдяки купі останніх тенденцій і технологій, які дають власникам бізнесу перевагу залишатися конкурентоспроможними.

Ви підприємець чи бізнесмен, який активно прагне розробити свій додаток для Android? Вам потрібен розробник носимих пристроїв Android або досвідчений веб-дизайнер, щоб інтегрувати нові технології у ваш веб-сайт або програму? Якщо так, виберіть будь-яку надійну компанію з розробки мобільних додатків, яка впорається з потребами вашого бізнесу.

Давайте відкриємо 5 головних тенденцій, які допоможуть вашому бізнесу випередити конкурентів.

NIX Solutions

1. IoT (Інтернет речей)

Впровадження IoT принесло вражаючі зміни в спосіб роботи та функціонування бізнесу.

З появою потужних гаджетів, таких як розумні годинники, розумні домашні помічники та системи безпеки, розробники додатків для Android відчули значне зростання попиту за останні кілька років, пише webprecious.com.

Просто завдяки появі IoT з’являються нові бізнес-моделі, які покращують робочі процеси, підвищують ефективність, знижують витрати та підвищують рівень обслуговування клієнтів.

Окрім цього, M2M (розробка додатків від машини до машини) — інша назва для розробки додатків IoT.

У двох словах, IoT чудово змінив світ.

2. Технологія 5G

Найпопулярнішою тенденцією мобільних додатків цього року є технологія 5G, бездротова мережа, яка дуже затребувана в усіх галузях.

З появою 5G мобільні додатки матимуть функції та функції, необхідні користувачам, без задіювання загальної продуктивності. Крім того, ефективне використання цієї технології покращує створення вашої програми.

За даними Statista, очікується, що до кінця 2023 року 660 мільйонів смартфонів — або близько 47,5% усіх пристроїв — матимуть з’єднання 5G.

Загалом технологія 5G покращить швидкість, ефективність і зручність використання програм. Крім того, це дасть шлях для інновацій.

3. Носимі пристрої

Третє місце в нашому списку займають носимі технології. Вже зараз світом правлять гаджети, які можна носити.

У 2017 році було 453 мільйони підключених носимих пристроїв, а до кінця 2023 року буде близько 929 мільйонів гаджетів.

Цього року відбулося багато важливих подій у секторі носимих технологій. Apple випустила WatchOS 8. Для користувачів годинника Apple додано додаткові можливості, нові циферблати, покращений доступ до гаманця та оновлений інтерфейс користувача.

Навіть Google представила консолідовану платформу переносних пристроїв, яка поєднує її операційну систему з програмною платформою Tizen від Samsung, що прискорює час запуску програми на 30%.

Це символізує розвиток носимих технологій, які стануть одним із ключових трендів у розробці мобільних додатків у 2023 році.

4. Технологія Beacon

Системи маяків Google надають користувачам можливість зробити пошук на основі місцезнаходження більш зручним і практичним.

Малі пристрої сумісні з технологією маяків. Якщо ви роздрібний продавець, ви можете використовувати технологію маяків для моніторингу звичок ваших клієнтів щодо купівлі в магазині. Наприклад, ви можете спостерігати, як довго та як багато уваги приділяє певний ряд покупців.

З іншого боку, маяки Bluetooth використовують переваги повнофункціонального GPS і навігації, використовуючи Bluetooth Low Energy (BLE) для надсилання певного ідентифікатора.

Простіше кажучи, той факт, що технологія Beacon є досить доступною та швидко генерує значну кількість потенційних клієнтів і доходів, є головною перевагою її інтеграції у вашу програму для Android.

5. M-Commerce (мобільна торгівля)

Мобільна комерція є тенденцією, яка швидко зростає в останні роки, і буде залишатися такою в 2023 році та в наступні роки. З появою COVID більшість мобільних користувачів зробили електронну комерцію своїм кращим способом покупок. Отже, це чудовий спосіб підвищити залучення користувачів.

На цьому завершується наша стаття про основні тенденції розробки додатків для Android, які ви повинні враховувати, особливо якщо ви власник бізнесу або підприємець, який хоче розширити свій бізнес у довгостроковій перспективі. Команда NIXsolutions рекомендує найняти будь-якого надійного розробника додатків для пристроїв Android, який допоможе вам інтегрувати ці технології у ваш бізнес.

Сподіваємося, наша стаття буде для вас корисною та інформативною.