NIX Solutions: Тенденції розробки програмного забезпечення на 2023 рік

Розробка програмного забезпечення стосується набору інформаційних дій, присвячених процесу створення, проектування, розгортання та підтримки ПЗ. Саме програмне забезпечення — це набір інструкцій або програм, які вказують комп’ютеру, що робити. Розробники ПЗ керують загальним життєвим циклом його розробки, включаючи роботу між функціональними групами для перетворення вимог у функції, керування командами розробників і процесами, а також проведення тестування та обслуговування програмного забезпечення.

NIX Solutions

Яким буде ландшафт розробки програмного забезпечення у 2023 році? Ми побачимо більше штучного інтелекту (AI) і машинного навчання (ML) для створення більш розумного та ефективного ПЗ. Підприємства впроваджуватимуть технологію блокчейн у свою діяльність. Що стосується досвіду користувача, ми можемо очікувати розвитку технологій віртуальної та доповненої реальності.

Ось кілька тенденцій розробки програмного забезпечення, які, як очікується, наберуть обертів:

1. Більше програм для піклування за здоров’ям

Рушій: зростання світового населення та зростання хронічних захворювань

Ринок ПЗ для охорони здоров’я процвітає через збільшення попиту на таке програмне забезпечення.

Зростання світового населення та зростання хронічних захворювань стимулюють цей попит.

Крім того, постачальники медичних послуг шукають шляхи підвищення ефективності та скорочення витрат, тому вони інвестують у ПЗ для охорони здоров’я, каже icscareergps.com.

Існує багато типів програмного забезпечення для охорони здоров’я, кожне з яких служить різним цілям. Деякі з найпопулярніших типів програмного забезпечення для охорони здоров’я включають електронні медичні записи (EHR), медичну діагностику, управління лікарнями та електронні рецепти.

2. Бум програм для електронного навчання

Рушій: підвищення глобального взаємозв’язку; зміни після пандемії.

Оскільки все більше людей працюють віддалено, мають бути доступні інструменти, які допоможуть їм продовжити навчання.

Використання технологій в освіті зростає, і цей процес буде продовжуватися. Крім того, оскільки земна куля стає все більш “взаємопов’язаною”, платформи повинні стати доступними, аби люди могли вчитися один у одного.
Команда NIXSolutions нагадує, що важливо пам’ятати кілька речей, щоб потрапити в простір електронного навчання.

По-перше, життєво важливо добре розуміти новітні технології. Таким чином, ви можете розробляти програми, які використовують їх повною мірою.

Крім того, дуже важливо добре розуміти, яким чином люди навчаються, щоб ви могли розробляти програми, які задовольняють різні стилі навчання.

3. Здорові закуски/жувальні цукерки

Рушій: зростає усвідомлення того, що наші звички перекушувати мають бути здоровішими.

Зростаючий попит на здорові та зручні закуски є одним із головних факторів.

Якщо ви думаєте розпочати бізнес у сфері цукерок, у вас є багато можливостей для вивчення можливостей. Важливо розуміти останні тенденції, щоб потрапити на ринок солодощів та снеків.

Крім того, важливо знати процес виробництва.

Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваша продукція має високу якість і відповідає всім стандартам безпеки.

4. Програми для управління взаємовідносинами з клієнтами

Драйвер: необхідність забезпечити кращу задоволеність клієнтів і, таким чином, досгти їх утримання.

Програми для управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) процвітають останніми роками через дедалі зростаючу важливість утримання та задоволення клієнтів.

Оскільки компанії прагнуть забезпечити кращий досвід клієнтів, вони все частіше звертатимуться до програмного забезпечення CRM, щоб допомогти їм у цьому.

Крім того, зростання обсягу великих даних і аналітики дає користувачам CRM нові знання про своїх клієнтів, які вони можуть використовувати для покращення своїх стосунків з ними.

Як наслідок, очікуємо, що в найближчі роки буде спостерігатися постійне значне зростання ринку програмного забезпечення CRM.