NIXSolutions: 5 тенденцій iOS розробки у 2023 році

Щороку галузь розробки мобільних додатків зростає, і 2023 рік не стане винятком. Мобільні програми стали важливою частиною нашого повсякденного життя, незалежно від того, чи використовуються вони для роботи чи розваги. Дві найпопулярніші платформи мобільних ОС, Android та iOS, домінують у галузі розробки мобільних додатків у всьому світі.

Створення додатків для смартфонів, планшетів і переносних пристроїв сьогодні є дуже актуальною галуззю, оскільки, згідно зі статистикою, на мобільні додатки припадає 80% взаємодії користувачів смартфонів, зазначає elluminatiinc.com. Крім того, Apple незмінно лідирує в розвитку мобільних пристроїв завдяки своїй унікальності та займає 27,73% світового ринку смартфонів. Вражаюче, правда?

NIXSolutions

Підприємства наполегливо працюють, щоб адаптуватися до мінливих потреб населення. Крім того, клієнти мають доступ до понад 25 000 абсолютно нових програм для iOS, які випускаються щомісяця. Тому вам слід враховувати тенденції розвитку додатків для iOS, якщо ви хочете зберегти свої провідні позиції в галузі. В іншому випадку ви маєте шанс взагалі програти суперникам і опинитися на другорядній позиції.

Розробники додатків для iOS застосовують найновіші тенденції, щоб створювати та випускати прості, успішні додатки, щоб задовольнити постійно зростаючі очікування та вимоги.

Тенденції розробки додатків для iOS

Apple відома як своєю креативністю, так і наданням традиційних технологічних рішень. Щоб забезпечити фантастичний досвід користувача, компанія постійно вдосконалює свої технологічні стандарти. Крім того, на ринку з’являються нові тенденції в розробці додатків для iOS в результаті випуску Apple більш складних пристроїв.

Завдяки новим технологіям розробка додатків для iOS виходить на новий рівень з точки зору AI, AR/VR, IoT та iBeacon. Щоб отримати глибокі знання, варто розглянути тренди розробки. Тому тут представлені основні тенденції розробки додатків для iOS на 2023 рік, які широко застосовуються в різних галузевих вертикалях.

Технологія переносних пристоїв

Сучасний ринок захоплений Apple Watches, браслетами для вправ та іншими переносними пристроями і аксесуарами. Компанії вже створюють більш складні та різноманітні типи носимих технологій. А для використання цих гаджетів споживачам потрібен спеціалізований мобільний додаток.

У результаті технологія переносних пристроїв швидко витісняє інші тенденції в розробці додатків для iOS. У 2020 році компанія Apple продала на міжнародному рівні понад 7,6 мільйона розумних годинників. Експерти очікують високого рівня продажів розумних годинників Apple, враховуючи, як швидко зростає попит.

Безпека програм iOS

Пристрої Apple відомі надійністю та безпекою своїх програм. iOS має кращі функції безпеки, ніж Android, що забезпечує додатки надійним захистом. Крім того, особиста інформація про користувачів надійно зберігається завдяки політиці компанії. Проте вірусні атаки та кіберзлочини хвилюють усіх. Як наслідок, забезпечення безпеки додатків все ще є головним пріоритетом під час створення додатків для iOS.

Використання Apple Pay

Онлайн-платежі популяризуються разом із ростом кількості користувачів смартфонів. Apple Pay можна легко інтегрувати з онлайн-платежами. Безпека, варіанти оплати одним клацанням миші та простота – все це відмінні риси Apple Pay.

Apple Pay полегшує транзакції за допомогою вбудованої в пристрої технології NFC. Він швидко переказує платежі продавцям і не зберігає дані картки. Кількість споживачів цієї неймовірної тенденції в розробці додатків для iOS зросла експоненціально.

iBeacon

iBeacon — це функція, яка найбільше відрізняє iOS від Android, оскільки її можна інтегрувати в програми та є значно точнішою, ніж GPS. Таким чином, буде бажано створювати програми, які працюють на основі цього винаходу.

Одна з цих тенденцій додатків для iPhone, iBeacon, використовується все більшою кількістю компаній, оскільки вона дозволяє доставляти точно націлені рекламні повідомлення перехожим клієнтам. Він поєднує елементи та стимули для залучення клієнтів, і очікується, що незабаром це призведе до великих змін у тому, як компанії взаємодіють зі своїми клієнтами.

AI і ML

Передові технології включають AI та ML. Вони використовуються для створення складних, автоматизованих функцій для програм.

Сучасні розробники мобільних додатків використовують штучний інтелект і машинне навчання, щоб забезпечити прогнозний аналіз і створити автоматизовані функції. Тому організації електронної комерції та розваг використовують ці технології для додавання відмінних функцій до своїх  додатків. Наше повсякденне життя вже включає машинне навчання. Facebook і Netflix використовують ці алгоритми для аналізу активності користувачів і надання найбільш релевантної інформації залежно від їх взаємодії.

Apple розуміла важливість цієї технологічної розробки. Щоб покращити розробку програм для iOS, вони представили CoreML SDK. Це дає змогу розробникам мобільних додатків використовувати різні моделі машинного навчання під час створення додатків для iPhone, iPad для таких функцій, як рекомендації продуктів.

Підведення підсумків

Отже, у цій публікації ми познайомили вас із передовими тенденціями розробки мобільних додатків iOS і як ви можете використовувати їх, щоб надавати своїм клієнтам комплексні, багатофункціональні програми. Сектор розробки мобільних додатків продовжуватиме зростати завдяки швидкому зростанню нових технологій, таких як AI, Blockchain, ML тощо.

Процес створення програми для iOS може зайняти досить багато часу. Тож чому б не зв’язатися з компанією, яка розробляє додатки для iOS, щоб вирішувати ваші спеціалізовані потреби, а ви зосереджуватись на розвитку бізнесу?