NIX Solutions: Актуальні IT-тренди для бізнесу на 2022 рік

Зростання та розвиток бізнесу сьогодні залежить від грамотного використання сучасних інформаційних технологій. Дізнайтеся які орієнтири з цифровізації та автоматизації бізнесу будуть актуальними у 2022 році.

NIX Solutions

 

Big-data

Інструменти обробки та зберігання даних (big-data) дозволяють проводити точний аналіз потреб клієнтів. Це дає можливість підприємствам знаходити конкретні рішення, які надалі впливатимуть на прибуток.

Технології для самозайнятих

Цей вид праці завдяки пандемії став розвиватися досить активно. З’являються нові запити, отже, незабаром з’являться нові продукти. Які тренди тут будуть актуальними: фінтех для податкової звітності, чеки, облік доходів/витрат та інші інструменти. Багато самозайнятих вже використовують деякі з цих інструментів.

Інвестиційні фінтех-рішення

Інтерес до інвестицій серед представників бізнесу та самозайнятих не згасає. На допомогу розроблено різноманітні додатки, з якими простіше здійснювати купівлю та продаж облігацій, а також здійснювати планування. У 2022 році зросте інтерес до небанківських пропозицій, інвестицій – pre-IPO та IPO.

Екосистемність

Цей тренд, безперечно, стане одним із найбільш затребуваних, оскільки охоплює більшість запитів клієнтів. Принцип “все і відразу” дозволяє одночасно отримувати всі необхідні послуги на одній платформі (позики, інвестиції, розстрочки, контроль доходів/витрат). Це дозволяє керувати бізнесом у «один клік». Більшість підприємств обов’язково скористаються цим трендом, а ті, хто проігнорує, явно відставатиме у розвитку порівняно з конкурентами.

Модель SaaS

Затребуваним буде програмне забезпечення підписки. Найбільш популярне рішення – хмарне. Це досить зручно, оскільки клієнт працює із готовим IT-продуктом. Після оплати клієнт отримує готовий онлайн-інструмент. Такий формат дозволяє отримати точковий продукт. Користувач отримує доступ і здійснює необхідні налаштування.

Кібербезпека

Які нові рішення не пропонувалися б, без кібербезпеки не обійтися. Ключовим вектором є створення безпечного онлайн-середовища. Важливо, щоб програмне забезпечення було надійно захищене. І тут зростає попит послуги зовнішніх провайдерів.

Зростання ринку IT-технологій впливає на підвищення попиту послуг IT-консалтингу. Такі послуги надає харківська IT-команда NIX Solutions, отримати детальну інформацію можна на сторінці NIX Solutions reviews.